Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE SSM - SU PENTRU DITL SECTOR 5

Număr anunț
DA23075586
Autoritate contractantă
DIRECTIA IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 5 (CUI 38320436)
Furnizor / câștigător
WORK & CLEAN CONSULTING SRL (CUI 34249570)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.870 RON
Valoare atribuită
1.870 RON
Data publicării
20.05.2019 11:53
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.870 RON

din 1.870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.