Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare proiecte civile administrative, faza DTAC PT DTOE Asis. tehnica din partea proiectantului

Număr anunț
DA23075649
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA TIMIS (CUI 12321276)
Furnizor / câștigător
EURODRAFT SRL (CUI 27988520)
Cod CPV
71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
20.05.2019 11:55
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.