Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de exploatare masa lemnoasa

Număr anunț
DA23071000
Autoritate contractantă
O.S. CODRII BEIUSULUI R.A (CUI RO18019510)
Furnizor / câștigător
TALFOREST SRL (CUI 31555540)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.360 RON
Valoare atribuită
27.360 RON
Data publicării
20.05.2019 09:09
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.360 RON

din 27.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.