Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evenimente culturale "Vara 2019"

Număr anunț
DA23076300
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL Florica Cristoforeanu (CUI 5033688)
Furnizor / câștigător
GABY MODELLES EVENTS SRL (CUI 37589887)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153.400 RON
Valoare atribuită
153.400 RON
Data publicării
20.05.2019 12:17
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153.400 RON

din 153.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.