Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de tipografie panouri pentru sectii de votare

Număr anunț
DA23073181
Autoritate contractantă
PIEȚE SIBIU S.A. (CUI RO27249764)
Furnizor / câștigător
PLASTIC PRO SRL (CUI RO13952194)
Cod CPV
79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.142,15 RON
Valoare atribuită
3.142,15 RON
Data publicării
20.05.2019 10:33
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.142,15 RON

din 3.142,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.