Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartela de masa

Număr anunț
DA23070371
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
ROF IMP SRL (CUI RO23616051)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231 RON
Valoare atribuită
231 RON
Data publicării
20.05.2019 08:36
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231 RON

din 231 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.