Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii profesionale de DEZINSECTIE si DEZINFECTIE la sediul ANAP
- Număr anunț
- DA23077122
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ACHIZITII PUBLICE (CUI 35000402)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599,20 RON
- Valoare atribuită
- 599,20 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 12:45
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
599,20 RON
din 599,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro