Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tiparitura A4 color fata 80g,Mapa 44x31cm, policromie o fata, 350g, buzunar aplicat
- Număr anunț
- DA23079668
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv - Piatra Neamt (CUI 2613249)
- Furnizor / câștigător
- BIASIL CONSULT SRL (CUI RO17178470)
- Cod CPV
- 79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171,75 RON
- Valoare atribuită
- 171,75 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 14:11
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 18:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
171,75 RON
din 171,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro