Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REUMPLERE CARTUS XEROX PHASER 3330 -- 2 buc , UNITATE CILINDRU BROTHER COMPATIBIL DR3100/DR3200- 5 b
- Număr anunț
- DA23084191
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
- Furnizor / câștigător
- BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
- Cod CPV
- 50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.911,75 RON
- Valoare atribuită
- 3.911,75 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 09:02
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.911,75 RON
din 3.911,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro