Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE Statie de lucru Pentium IV SFF -1- 10 BUC. ,REPARATIE Statie de lucru Pentium IV SFF -2-

Număr anunț
DA23082001
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
50321000-1 · Servicii de reparare a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.605,04 RON
Valoare atribuită
12.605,04 RON
Data publicării
20.05.2019 15:40
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.605,04 RON

din 12.605,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.