Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire baterii 10 acumulatori UPS Server HP (curatat, verificat testat),

Număr anunț
DA23080786
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare Prof. Dr. I. M. Georgescu (CUI RO8615184)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.285 RON
Valoare atribuită
1.285 RON
Data publicării
20.05.2019 14:51
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.285 RON

din 1.285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.