Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu reparare copiator color KM Bizhub C220 cf. ADV1077018

Număr anunț
DA23080372
Autoritate contractantă
R 13749875 MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02133
Furnizor / câștigător
NS COPIERS SRL (CUI RO10891203)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.863 RON
Valoare atribuită
3.863 RON
Data publicării
20.05.2019 14:34
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.863 RON

din 3.863 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.