Ofertă acceptată Cumpărare directă

LACTATE SI LEGUME PROASPETE

Număr anunț
DA23075481
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta Oslobeni (CUI 4145411)
Furnizor / câștigător
PROD ABC STAR SRL (CUI RO30825131)
Cod CPV
03222111-4 · Banane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.216,60 RON
Valoare atribuită
2.216,60 RON
Data publicării
20.05.2019 11:49
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.216,60 RON

din 2.216,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.