Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRANS BLOT FILTER PAPER 14 x 16 CM; Gel/Blot Roller
- Număr anunț
- DA23080134
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480 RON
- Valoare atribuită
- 480 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 14:26
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
480 RON
din 480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro