Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie materiale sanitare
- Număr anunț
- DA23076197
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala Spiru Haret (CUI 15277140)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA DIANA ALEXANDRU SRL (CUI RO2074292)
- Cod CPV
- 33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322,89 RON
- Valoare atribuită
- 322,94 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 12:14
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 06:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
322,94 RON
din 322,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro