Ofertă acceptată Cumpărare directă

Seringa 5ml cu ac 3 componente Certificat CE

Număr anunț
DA23083781
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
21.05.2019 08:43
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.