Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale electrice

Număr anunț
DA23082935
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Frasinet (CUI 24469447)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI RO1917703)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,56 RON
Valoare atribuită
207,56 RON
Data publicării
20.05.2019 17:20
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,56 RON

din 207,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.