Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie ac metalic uf G23x11/4 0,60x30 mm (albastre)
- Număr anunț
- DA23081298
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare finală
- 2.300 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 15:12
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.