Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii prin asfaltare platforme in raza municipiului Miercurea Ciuc cu suprafata pana la 1600 mp
- Număr anunț
- DA23074859
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- ING SERVICE SRL (CUI RO18687226)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.378,84 RON
- Valoare atribuită
- 105.378,84 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 11:27
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105.378,84 RON
din 105.378,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro