Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TOXOCARA CANIS IgG TRUSA X 96 TESTE
- Număr anunț
- DA23073586
- Autoritate contractantă
- UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.407 RON
- Valoare atribuită
- 1.407 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 10:45
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.407 RON
din 1.407 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro