Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Marker Cardiac NTproBNP - peptid natriuretic
- Număr anunț
- DA23072904
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.340 RON
- Valoare atribuită
- 11.340 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 10:24
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.340 RON
din 11.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro