Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

Spot led 11W 4000k Ph. 12/230V

Număr anunț
DA23073473
Autoritate contractantă
S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
Cod CPV
31520000-7 · Lampi si aparate de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.222,50 RON
Valoare atribuită
4.200 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
20.05.2019 10:42
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.222,50 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 22,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.