Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Legume si fructe
- Număr anunț
- DA23080569
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA (CUI 29157233)
- Furnizor / câștigător
- DOCLAM SRL (CUI 17871661)
- Cod CPV
- 15310000-4 · Cartofi si produse pe baza de cartofi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 573,84 RON
- Valoare atribuită
- 573,84 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 14:42
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 07:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
573,84 RON
din 573,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro