Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALBALACT LAPTE BATUT 2% 330g

Număr anunț
DA23071041
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15551000-5 · Iaurt si alte produse lactate fermentate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,30 RON
Valoare atribuită
393,30 RON
Data publicării
20.05.2019 09:11
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,30 RON

din 393,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.