Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lapte praf integral 26% cal I ambalat la punga aluminiu 500g
- Număr anunț
- DA22990527
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 350 (CUI 8887693)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRALIS INTERNATIONAL SRL (CUI RO14742522)
- Cod CPV
- 15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 545,22 RON
- Valoare finală
- 545,22 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 14:28
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.