Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,7% sub estimat
cozonac
- Număr anunț
- DA23090271
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RAZA DE SOARE (CUI 29871509)
- Furnizor / câștigător
- CARAIMAN SRL (CUI RO572568)
- Cod CPV
- 15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 222 RON
- Valoare atribuită
- 216 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2019 12:39
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
216 RON
din 222 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 6 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.