Ofertă refuzată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA23065098
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OCTAVIAN VOICU BACAU (CUI 29106817)
Furnizor / câștigător
TIC TRADING SRL (CUI RO12000322)
Cod CPV
15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,40 RON
Valoare finală
229,40 RON
Data publicării
17.05.2019 12:03
Data finalizării
21.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.