Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,7% sub estimat
ANIOSYME DD1 - DEZINFECTANT DETERGENT ENZIMATIC PENTRU INSTRUMENTAR
- Număr anunț
- DA23085516
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216 RON
- Valoare atribuită
- 180 RON 16,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2019 09:51
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
180 RON
din 216 RON estimat
16,7%
Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.