Ofertă refuzată Cumpărare directă

Supravegherea si verificarea tehnica a instalatiilor de incalzire centrala (RSVTI)

Număr anunț
DA23084745
Autoritate contractantă
Comuna Varadia de Mures (CUI 3519208)
Furnizor / câștigător
MARION LIPOVA SRL (CUI RO24177469)
Cod CPV
71631100-1 · Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare finală
2.000 RON
Data publicării
21.05.2019 09:24
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.