Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOCOASA MULTIFUNCTIONALA H1330

Număr anunț
DA23080059
Autoritate contractantă
INCDA FUNDULEA (CUI RO20302550)
Furnizor / câștigător
STECO IMPEX IS 93 SRL (CUI RO4693120)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.511,76 RON
Valoare atribuită
1.511,76 RON
Data publicării
20.05.2019 14:24
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.511,76 RON

din 1.511,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.