Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cititor card sanatate ACR83
- Număr anunț
- DA23075216
- Autoritate contractantă
- Casa de Asigurari de Sanatate (CUI 11324762)
- Furnizor / câștigător
- LICOMP SRL (CUI 16436678)
- Cod CPV
- 30216200-8 · Cititoare de carduri magnetice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352,94 RON
- Valoare atribuită
- 352,94 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 11:40
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
352,94 RON
din 352,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro