Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set saci aspirator PHILIPS Anti-Miros FC8023/04, 4 buc, Microfiltru universal WORWO ,Set odorizante

Număr anunț
DA23081201
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG (CUI 5010056)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
18936000-9 · Saci textili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,60 RON
Valoare atribuită
104,60 RON
Data publicării
20.05.2019 15:08
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,60 RON

din 104,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.