Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale dotare cabinet medical din cadrul gradinitei PP Sinleani ne.39A

Număr anunț
DA23088192
Autoritate contractantă
COMUNA LIVADA JUDETUL ARAD (CUI 3519542)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.003,20 RON
Valoare atribuită
7.003,20 RON
Data publicării
21.05.2019 11:20
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.003,20 RON

din 7.003,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.