Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA23082873
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic"Simion Mehedinti (CUI 4317592)
Furnizor / câștigător
MULTICORAL SRL (CUI RO21472324)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
675,44 RON
Valoare atribuită
675,44 RON
Data publicării
20.05.2019 16:53
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

675,44 RON

din 675,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.