Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII SI DIVERSE

Număr anunț
DA23067143
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CSURY BALINT AGRIS (CUI 17344157)
Furnizor / câștigător
MIKE COMPANY SRL (CUI RO6593772)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
628,61 RON
Valoare atribuită
628,61 RON
Data publicării
17.05.2019 13:26
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

628,61 RON

din 628,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.