Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 80 g mp
- Număr anunț
- DA23069798
- Autoritate contractantă
- Casa de Cultura Friedrich Schiller (CUI 4992980)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 608,50 RON
- Valoare finală
- 608,50 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 06:59
- Data finalizării
- 21.05.2019 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.