Ofertă acceptată Cumpărare directă

HIDROCORTIZON ZENTIVA 19.6MG/5ML SOL INJ X 5 FI (HYDROCORTISONUM)

Număr anunț
DA23088205
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
626 RON
Valoare atribuită
626 RON
Data publicării
21.05.2019 11:20
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

626 RON

din 626 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.