Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Publicarea anunțului cu privire la concursul organizat pentru ocuparea funcției publice,de conducere
- Număr anunț
- DA23083868
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
- Furnizor / câștigător
- TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI RO11771299)
- Cod CPV
- 79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80,56 RON
- Valoare finală
- 80,56 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 08:48
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.