Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAIBA PLT SPECIALA DIN 9021 M14x44x3

Număr anunț
DA23078826
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44532200-0 · Saibe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,66 RON
Valoare atribuită
107,66 RON
Data publicării
20.05.2019 13:42
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 07:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,66 RON

din 107,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.