Ofertă refuzată Cumpărare directă

HYDROCORTISONUM / Hidrocortizon Zentiva 19,6 mg / 5 ml x 5 fiole x 1 ml sol. inj. + 5 fiole x 4 ml s

Număr anunț
DA23064133
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA ARGES (CUI 4122310)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,50 RON
Valoare finală
165,50 RON
Data publicării
17.05.2019 11:28
Data finalizării
21.05.2019 16:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.