Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SR EN ISO 19011:2018 si SR EN ISO 9001:2015
- Număr anunț
- DA23089431
- Autoritate contractantă
- Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4 · Publicatii tehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,13 RON
- Valoare atribuită
- 247,13 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 12:06
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
247,13 RON
din 247,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro