Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1-Octanol 99%
- Număr anunț
- DA23050092
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 24322300-0 · Dioli, polialcooli si derivati (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279,06 RON
- Valoare atribuită
- 279,06 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 11:03
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
279,06 RON
din 279,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro