Ofertă refuzată Cumpărare directă

Carnete bonuri valorice pentru carburanti auto (benzine, motorine si GPL auto) a cate 25 file (50 le

Număr anunț
DA23055343
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU (CUI 29050210)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.420,56 RON
Valoare finală
8.420,56 RON
Data publicării
16.05.2019 14:05
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.