Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet curatenie konga si tork
- Număr anunț
- DA23089029
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA NR.14 TULCEA (CUI 31381550)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284,07 RON
- Valoare atribuită
- 284,07 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 11:50
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
284,07 RON
din 284,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro