Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PASTILE CLORINE BICLOSOL
- Număr anunț
- DA23084080
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "SF MUCENIC MINA" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170950)
- Furnizor / câștigător
- CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI RO10379425)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 288 RON
- Valoare atribuită
- 288 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 08:59
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
288 RON
din 288 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro