Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie diverse

Număr anunț
DA23082956
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Frasinet (CUI 24469447)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI RO1917703)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
803,78 RON
Valoare atribuită
803,78 RON
Data publicării
20.05.2019 17:29
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

803,78 RON

din 803,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.