Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE PACHET SERVICII - FURNIZAREA SERVICIILOR FULL INTERNET
- Număr anunț
- DA23081413
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.234,42 RON
- Valoare atribuită
- 16.234,42 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 15:16
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.234,42 RON
din 16.234,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro