Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Chirie butelii gaze speciale - chirie 1 butelie cu AZOT pt 90 de zile
- Număr anunț
- DA23084529
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI RO10547308)
- Cod CPV
- 98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45 RON
- Valoare atribuită
- 45 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 09:16
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45 RON
din 45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro