Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE CLIMATIZARE REMORCA

Număr anunț
DA23084135
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0465 Bucuresti (CUI 14539766)
Furnizor / câștigător
PARTENER IMPEX SRL (CUI RO3212652)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.998,52 RON
Valoare atribuită
11.998,52 RON
Data publicării
21.05.2019 09:00
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.998,52 RON

din 11.998,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.