Ofertă acceptată Cumpărare directă

cartuse toner + articole papetarie

Număr anunț
DA23088724
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Sabin Oprean Bucuresci (CUI 29060256)
Furnizor / câștigător
COLOR INTEGRA SRL (CUI RO14750363)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273,36 RON
Valoare atribuită
273,36 RON
Data publicării
21.05.2019 11:39
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273,36 RON

din 273,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.